• İletişim: 0216 364 67 72

Teslimat Montaj

Lotshome  Mobilya' da NAKLİYE, TESLİMAT ve MONTAJ Ücretsiz !

Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinmiş Lotshome Mobilya, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki müşterilerinin siparişlerini konusunda uzman lojistik firmalarından destek alarak gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin internetteki en çok beğenilen mobilya mağazası lotshome.com.tr adresinden ya da Lotshome  mağazalarından yapacağınız 5000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, siparişleriniz ücretsiz olarak bina dış kapınıza kadar teslimatı yapılıyor. Teslimler, İstanbul Lotshome  Mobilya’nın kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer İl/İlçelerine ise konusunda uzman olmuş nakliye firmaları tarafından gerçekleştiriliyor. Alınacak olan mobilyanın boyuna göre taşıyacak olan araç büyüyebileceği için Teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda ise siparişler, müşterinin de bilgisi ve onayı dâhilinde en yakın merkezi noktaya bırakılır.

Lotshome 'da özel Tasarım Mobilyalarınız için NAKLİYE, KARGO ve TESLİMAT Detayları

Montaj Hizmeti

Asya'dan Avrupa ya köprü olan İstanbul’un hem Avrupa hem de Asya yakasında mağazaları bulunan Lotshome  Mobilya, İstanbul'un neresinde olursanız olun, siparişlerinizi kendi özel araçlarıyla, uzman Lotshome  ekibi tarafından güvenle taşıyıp montajını ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Montaj ve Taşıma hizmetini şimdi İstanbul’un yanı başındaki sanayi kenti Kocaeli’nde ve Gebze yede sunuyor. Yalova’yı da unutmadık !!

Müşteri memnuniyetini önde tutan Lotshome  Mobilya, İstanbul ve Kocaeli dışında kalan Türkiye genelindeki diğer bütün il ve bazı ilçelerdeki müşterilerinin 5.000 TL ve üzeri siparişlerini ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firması aracılığıyla adreslerine ücretsiz ulaştırıyor.

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.

Bilmenizde Fayda Var !

Lotshome  Mobilya olarak sadece Türkiye'nin değil, dünyanın her noktasına teslimat gerçekleştiriyoruz. Mobilyalar, evdeki diğer eşyalara göre daha büyük ve daha ağır ürünler olduğu için genellikle büyük araçlarla taşıması yapılmaktadır. Türkiye'nin her noktasına teslimat yapabilecek lojistik altyapıya ve alanında uzman çözüm ortaklarına sahip olmakla birlikte, kimi zaman bölgenin coğrafi şartları, yol durumu ve sokakların darlığı gibi bizim dışımızdaki nedenlerden ötürü belirtilen adrese ulaşım mümkün olamayabiliyor. Böyle durumlarda teslimatı, o adrese en yakın noktaya müşterimizin bilgisi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Sipariş ve Teslimat

www.lotshome.com.tr'den sipariş ettiğiniz mobilyalarımız kişiye özel üretilmekte olup stoklu çalışılmamaktadır. İstanbul'da iseniz istediğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini 25 ila 35 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 40 ila 45 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz. Yurt dışı sevkiyatlarımız için süreler mobilyamızın gideceği ülkeye ve o ülkenin nakliye koşullarına göre değişebileceği için süre ile ilgili olarak şubelerimiz ile görüşebilirsiniz. 

Dahada Önemlisi ! Emanet Sistemi

Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz! Lotshome  Mobilya'nın tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Emanet mobilya seçeneğinde tarafımıza teslimini istediğiniz mobilyalarınızı en az 40 gün öncesinden şubelerimizden biri ile teyit etmeniz gerekmektedir, şayet şubemizde bu imkândan faydalanmış iseniz O şubemiz ile iletişime geçmenizi işlemlerin kolaylığı ve hızlılığı açısından öneririz. 

Ürünlerinizle ilgili Sipariş, Teslimat ve Montaj hakkındaki sorularınız için iletişim bölümümüzde bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilir, aklınıza takılan her detayı sorabilirsiniz.


Garanti

2 Yıl Garanti
Tüm Ürünlerimizde

Canlı Destek

7/24
Canlı Destek

Güvenli Alışveriş

İnternette
Güvenli Alışveriş

Üste Çık